Movies
Ratings
30
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5