Titles you rated
Debu to Love to Ayamachi to!Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
RiskyRated ★ 2.0
Ito kun A to ERated ★ 4.0
Love and FortuneRated ★ 4.0- 여자적 생활Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Life~Love on the LineRated ★ 4.5
Money GameRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5