Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
ElectionRated ★ 4.5
Fires on the PlainRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
SharaRated ★ 5.0
Thermae Romae IIRated ★ 3.0
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Kabe no Sotogawa to UchigawaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.5
Kazetachi no GakkouRated ★ 3.5- L' homme-vertige: Tales of a CityRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
KneecapRated ★ 3.5- The Starting PointRated ★ 4.5
The Celluloid ClosetRated ★ 4.0