Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 4.0
Ao Haru RideRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Sonna Bakana ManRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
How do you like Wednesday?Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- SetoUtsumiRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0