Movies
Ratings
446
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
BargainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 1.0
Marriage StoryRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 1.0
JawsRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0