Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0