Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0- Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Terra NovaRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0