Movies
Ratings
721
The Con ArtistsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Jennifer's BodyRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5