Series
Ratings
12
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0