Series
Ratings
122
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- My Little MonsterRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5