Movies
Ratings
25
Scandal MakersRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5