Series
Ratings
211
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
SHUT UPRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 1.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0- Long Love LetterRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0