Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0