Series
Ratings
65
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0