Movies
Ratings
1459
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.0
Godzilla Minus OneRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5