Movies
Ratings
623
The BreadwinnerRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The GuiltyRated ★ 2.5
LifeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0- ARTIST-110Rated ★ 3.0
- Dancing FrogRated ★ 4.5
Noodle FishRated ★ 4.5