Series
Ratings
25
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
UnbelievableRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Political AnimalsRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 2.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0