Movies
Ratings
182
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Mortal EnginesRated ★ 0.5
IdolRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0