Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Wolf's CallRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
The SpacewalkerRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 2.5