Titles you rated
Marry Me, or Not?Rated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0