Movies
Ratings
2338 Hi.5Rated ★ 3.0 Hi.5Rated ★ 3.0
 The BrutalistRated ★ 4.5 The BrutalistRated ★ 4.5
 Civil WarRated ★ 3.5 Civil WarRated ★ 3.5
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 Fountain of YouthRated ★ 2.5 Fountain of YouthRated ★ 2.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
 SupermanRated ★ 4.0 SupermanRated ★ 4.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0
 28 Years LaterRated ★ 3.5 28 Years LaterRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 SpanglishRated ★ 3.5 SpanglishRated ★ 3.5
 Hubie HalloweenRated ★ 3.0 Hubie HalloweenRated ★ 3.0
 Murder Mystery 2Rated ★ 3.0 Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
 Gladiator IIRated ★ 3.0 Gladiator IIRated ★ 3.0