Series
Ratings
82- InuYashaRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0