Series
Ratings
75
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.0- 스크랩 티쳐 - 교사 부활Rated ★ 1.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SPRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5- Long Love LetterRated ★ 3.5
AkagiRated ★ 3.0- 은과 금Rated ★ 3.0
Lost IDRated ★ 2.0
Testimony of NRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 3.0
KaibaRated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
FollowersRated ★ 2.5