Movies
Ratings
135
ExhumaRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 0.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
A Raisin in the SunRated ★ 3.5
Remember MeRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.0