Series
Ratings
44
MovingRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.0