Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reunited WorldsRated ★ 2.5
SeventeenRated ★ 4.5- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5