Movies
Ratings
367
The Lion KingRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0