Series
Ratings
21
Made In AbyssRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0