Movies
Ratings
757
PrometheusRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 4.0