Titles you rated
ShōgunRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
Disney Gallery / Star Wars: The MandalorianRated ★ 5.0
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
L'Agence - L'immobilier de luxe en familleRated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.0