Titles you rated
Police StoryRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.0
The RundownRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.0