Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0