Titles you rated
PiRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The Big PictureRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
NerveRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 2.5
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 0.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0