Movies
Ratings
37
How to Be SingleRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0