Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Mr. McMahonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5