Movies
Ratings
1098- One Battle After AnotherRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- TakenRated ★ 3.5
- Stop Making SenseRated ★ 3.0
- F1: The MovieRated ★ 3.5
- Cinema ParadisoRated ★ 4.5
- MisericordiaRated ★ 3.5
- Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
- Thelma & LouiseRated ★ 3.5
- IncendiesRated ★ 3.5
- No BearsRated ★ 3.5
- The Florida ProjectRated ★ 4.0
- SinnersRated ★ 3.5
- ConclaveRated ★ 4.0
- Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
- Thunderbolts*Rated ★ 3.5
- Woman RequiemRated ★ 3.5
- Dark NunsRated ★ 2.0
- Mickey 17Rated ★ 4.0
- All About EveRated ★ 3.5