Titles you rated
NomadlandRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0