Titles you rated
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5