Titles you rated
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.5
The Last DanceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5