Movies
Ratings
162
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 1.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0