Titles you rated
PrisonersRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0