Movies
Ratings
229
Silent HillRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
The MedallionRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
EqualsRated ★ 1.0- Hide N SeekRated ★ 0.5
American BeautyRated ★ 1.0
Madame BovaryRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
True FictionRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Sky HighRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 0.5