Series
Ratings
865
Alternate World PharmacyRated ★ 2.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Violin Over SeasRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0