Series
Ratings
42
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0