Titles you rated
- Hare+Guu FinalRated ★ 5.0
The Law of UekiRated ★ 4.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 5.0
- Hare+Guu Part 2Rated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Sket DanceRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5