Movies
Ratings
86
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 3.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 2.0
Hostel: Part IIIRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 4.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 3.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 5.0
The StrangersRated ★ 3.0
MayRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 5.0
SpeciesRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 2.0
[REC]²Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0