Movies
Ratings
364
Get OutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
RayRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5