Movies
Ratings
683
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.5