Titles you rated
Man of WillRated ★ 5.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0