Movies
Ratings
355
MonsterRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
InsomniaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5